אודות

אז ככה: התחלנו את דרכנו כעסק קטן להדפסת מתנות, בעיקר ללקוחות פרטיים, גני ילדים ובתי ספר, אבל עם הזמן גדלנו והשתכללנו וכיום בית הדפוס שלנו מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות פרטיים, לעסקים ולקוחות מוסדיים.

מגוון השירותים שלנו כולל הדפסה על ביגוד, הדפסת חולצות, הדפסה על מוצרי קידום מכירות, שילוט והפקות דפוס. 

כובעים בהדפסה אישית
הדפסה על חולצות | הדפסת חולצות | חולצות מודפסות | הדפסת חולצות בירושלים

למה דווקא אצלנו?

זה די פשוט בעצם, שילוב מנצח של איכות ושירות.

אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצרים שלנו, גם אם הם לא תמיד הכי זולים בשוק. לכן אנחנו עובדים רק עם חברות שבדקנו את איכות המוצרים וחומרי הגלם שהן מספקות. 

המיכון שלנו הוא איכותי וחדיש, אנחנו משתמשים רק בדיו מקורי של החברות איתם אנו עובדים- כך שאתם יכולים לדעת שהמוצר וההדפסה יחזיקו לאורך שנים, ואנחנו מנהלים מערכת בקרת איכות כך שכל מוצר היוצא מבית הדפוס הוא ברמה הגבוהה ביותר.

הדפסת חולצות

הדפסת חולצות היא מרכז העבודה שלנו, אנחנו מדפיסים למגוון מטרות: אירועים, לקוחות עסקיים, קידום מכירות ועוד. שיטות ההדפסה שלנו מכוונות לתת מענה איכותי לצורך של הלקוח ולכן אנו משתמשים בהדפסות דיגיטליות- פלקס וסובלימציה, שיטות המאפשרות הדפסה איכותית וצבעונית.

אם תרצו לדעת יותר על כל אחת מהשיטות תוכלו לפנות לדף המאמרים ושם נסביר על כל אחת ואחת...

הדפסה על מוצרים ומוצרי פרסום

בנוסף להדפסת החולצות אנו מדפיסים על מגוון גדול של מוצרים (ספלים, מחזיקי מפתחות, פדים לעכבר ועוד הרבה הרבה...). מוצרים אלו משמשים בשני שווקים עיקריים: מתנות ללקוחות פרטיים ומוסדיים ולמוצרי פרסום לשוק העיסקי. ההדפסה נעשית בסובלימציה והיא איכותית וצבעונית.

אז לכם רק נשאר להחליט מה להדפיס, כי איפה אתם כבר יודעים...