חולצות צבא | חולצות סוף מסלול | חולצות לחיילים

הדפסת חולצות לחיילים

הדפסת חולצות לחיילים הייתה מאז ומתמיד הדרך הכיפית, המצחיקה והמביכה ביותר לשמור את זיכרון הצבא למשך שנים רבות. החל מחולצות סוף מסלול של כל היחידה ועד חולצה של המשפחה לטקס ההשבעה. במאמר הבא נפרט על סוגי האירועים שעבורם מדפיסים חולצות במסגרת הצבא.

חולצות סוף מסלול

חולצות באיכות טובה ישמרו שנים קדימה וישרתו אתכם בעת אימונים נוספים ואפילו כפיג׳מה לחברה. בעבר עיקר הדפסת חולצות סוף המסלול היה של היחידות הקרביות. מאז, קורסים נוספים ורבים נפתחו והזמנת חולצות גם לסיום מסלולים אחרים הפכה פופולרית. הדפס חולצות סוף מסלול לרוב מאופיין במשפט או ציור מצחיק וסמל היחידה. ניתן להזמין חולצות סוף מסלול או חולצות סיום קורס שתסמל את הסיום וההתחלה החדשה עם מזכרת משותפת לכל הצוות.

 

חולצות לטקס צבאי

קיימות מספר יחידות בעלות שלבי מיון רבים ומפרכים שכל אחד מהם הוא קברת דרך. הטקסים שבדרך כלל מזמינים עבורם חולצה משותפת הם טקסי השבעה, טקסי הענקת כומתה, הענקת דרגה, קבלת סיכה, ועוד שלבים במסלולים שונים. בכל מיון צבאי קיימים לא מעט שלבים, טקסים וסיבות למסיבות ולכן כל אחד מהם הוא תירוץ לחולצה משותפת עם משפט מצחיק מהטירונות או תמונה יפה של כול המחלקה.

 

חולצות למשפחות

משפחות רבות שמגיעות לטקסים מכינות חולצות עם תמונה או משפט של החייל שלמענו הן באו לכל המשפחה- החל מהסבתא ועד אחרון האחיינים. רוב המשפחות זונחות את הצבעים הקלאסיים ובוחרות בצבעים זוהרים ובולטים כדי שיהיו שונים מהקהל וכך החייל שלהם וכל החיילים בטקס יצליחו לזהות אותם. חולצות למשפחות בטקס צבאי מאז ומתמיד הייתה דרך מגניבה להראות את הגאווה של המשפחה ובאותו זמן להביך את החייל ולהצחיק את חבריו.

 

 מעבר למגוון הרחב שיש לנו להציע בחולצות כמו בדים, צבעים, מידות וסוגים, אנו מציעים גם שלל אביזרים נלווים שיהיו מושלמים לתקופת הצבא כמו תיקים, כובעים, מגבות ועוד. הרמן הדפסות מדפיסים בהדפסה דיגיטאלית איכותית או בהדפס סובלימציה, וההדפסה המתקבלת היא צבעונית, עמידה ואיכותית.

אנחנו מדפיסים על מגוון חולצות ומוצרי טקסטיל לחיילים וכוחות הביטחון. חולצות לסוף קורס או טירונות, חולצות יחידה , תיקים, כובעים ועוד. ההדפסה מתבצעת במדפסות דיגיטליות המייצרות הדפסה צבעונית ועמידה במיוחד. 

בנוסף אנו מדפיסים על חולצות אישיות למשפחות המגיעות לטקסים צבאיים. על פי רוב הדפסה זו מתבצעת על חולצות דריפיט או כותנה לבנות בהדפסה דיגיטלית או בהדפס סובלימציה, וכמובן- ההדפסה צבעונית ועמידה.

הדפסת חולצות לחיילים

בכל סיום טירונות, מסלול או קורס ישנה כבר מסורת להדפיס חולצות. אם פעם היינו מוגבלים להדפסה בצבע אחד, כיום כבר יש דרכים חדשות לייצר הדפסה צבעונית ועמידה שאינה מוגבלת (כמעט) מבחינת צבעי ההדפסה.

1.jpg
חולצות צבא | חולצת צבא | הדפסה על חולצות לצבא | חולצות סוף מסלול | חולצות סוף קורס
2.jpg
3.jpg

שימו לב- 

גודל הדפס אחורי הוא A4.

גודל לוגו כיס הוא רוחב 9.5 ס"מ.

הדפסה על החזה היא ברוחב 22 ס"מ.

הדפסת חולצות משפחות לטקסי צבא

דוגמאות למוצרים

חולצת סוף מסלול | חולצות סוף מסלול
press to zoom
הדפסת חולצות | חולצות לחיילים
press to zoom
הדפסה על חולצות לחיילים | הדפסות
press to zoom
חולצות סוף מסלול
press to zoom
הדפסה על חולצות
press to zoom
הדפסת חולצות
press to zoom
חולצות לחיילים
press to zoom
חולצות סוף מסלול
press to zoom
מכנסי דריפיט
press to zoom
כובע דריפיט
press to zoom
כובע טמבל
press to zoom
חמצוואר | הדפסה על חמצוואר
press to zoom
1/1